SEVİLAY GÜMÜŞAYAK HAKKINDA

Merhaba, ben Sevilay Gümüşayak. 1982 yılında İstanbul’da doğdum. 2002’de Sakarya Üniversitesi seramik bölümünden mezun oldum.

Yoga ile ilk defa 1999 senesinde tanıştım ve o zamandan beri hiç bırakmadım. Uzun bir süre kurumsal bir firmada çalıştıktan sonra 2005 yılında cesaretimi toplayarak kurumsal kariyerime son verdim ve gerçekten yapmak istediğim işe, yani YOGA’ya başladım.

YOGA konusunda kendimi sürekli geliştirmeye devam ederken, kişisel eğitimime ve YOGA yolunda derinleşmeyede devam etmekteyim. Kendi pratiğim esnasında tamamen “AN’da olma“ deneyimini yaşıyorum ve bu derin meditatif hal ruhuma, bedenime ve zihnime iyi geliyor. Bu durumda ki tecrübeyi herkesin yaşamasını istediğim için bu işi yapıyorum.

YOGA ile her yaştan ve seviyeden öğrencilerimle YOGA çalışabilirken, birçok YOGA çeşidi olan, HATHA YOGA, VİNYASA YOGA, YİN YOGA, HAMİLE YOGASI, ÇOCUK YOGASI, ANNE&BEBEK YOGASI, PRANAYAMA ( NEFES&TERAPİ), MEDİTASYON ve OFİSTE YOGA seanslarıyla da hizmet verebilmekteyim.

ALDIĞIM EĞİTİMLER:

1) Hatha Yoga Eğitmenlik Eğitimi/ Vivekenanda Yoga Üniversitesi Hindistan,Bangalore-250 saat http://vyasa.org/ http://svyasa.edu.in/
2) Hamile Yogası Eğitmenlik Eğitimi/ Vivekenanda Yoga Üniversitesi 40 saat
3) Yin Yoga ve Anatomi Eğitimi / Cihangir yoga,Berivan Aslan SUNGUR/35 saat
4) Birtlight Hamile Hamile Yogası Eğitmenlik Eğitimi/ 30 saat http://www.birthlight.com/
5) Anne&Bebek Yogası Eğitmenlik Eğitimi/ Nefess Yoga, Sima İBRAHİMİYE ÖLÇER – Nur SAKALLI /32 saat
6) Restoratif Yoga / Cihangir Yoga, Mey ELBİ/ 14 saat
7) İleri Seviye Yoga Ve Yoga Anatomisi / Advayta Yoga, Neval ARAS / 150 saat.